Önyükleyiciyi Atla

Teslimat ve İade Şartları


Ödeme ve Teslimat

Sitemiz üzerinden satın alım işlemlerini kredi kartlarınız ile İyzico güvenli ödeme sayfası üzerinden sağlayabilirsiniz.

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi yasal süre içerisinde yapılacaktır.

Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; NGL EĞİTİM yasal süre içerisinde iyzico ödeme sistemine bağlı kalarak ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir.

Teslimat Şartları

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün e-posta adresinize iletmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler (kitap,broşür,katalog) için kargo teslim süresi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Adana merkezli eğitim ofisimizden ürünler anlaşmalı kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.